kartySpoločnosť UNITED ASSISTANCE, s.r.o. zabezpečuje cestnú asistenciu, právnu asistenciu a domácu asistenciu. Súbor služieb poskytuje pre našich klientov nadštandardný komfort porovnateľný iba s uzavretím separátnych zmlúv u niekoľkých špecializovaných spoločností.

Viac ...

V krajoch s Arrivou budú autobusy jazdiť cez Vianoce v režime prázdnin a sviatkov

Od 23. decembra budú autobusové spoje premávať v prázdninovom režime a počas voľných dní v sviatočnom režime.


Od 23. decembra do 8. januára 2023 budú autobusové spoje mestskej a prímestskej autobusovej dopravy premávať v prázdninovom režime a počas voľných dní v sviatočnom režime. Dopravu v tomto režime podľa platných cestovných poriadkov zabezpečia pre cestujúcich spoločnosti Arriva na Slovensku v sedemnástich mestách a piatich krajoch SR.

"Hoci počas vianočných sviatkov a školských prázdnin cestuje menej ľudí, verejná doprava musí aj v tomto období slúžiť cestujúcim a umožniť, aby sa dostali všade tam, kam potrebujú – do práce, na návštevu k rodine a blízkym, k lekárovi či do obchodu. Spojov však bude menej, preto odporúčame našim cestujúcim, aby pri plánovaní svojich ciest venovali pozornosť značkám v cestovných poriadkoch," podotkol hovorca spoločností Arriva na Slovensku Peter Stach.

AUTOR: © Zoznam/jh
ZDROJ: TASR, podkapotou.sk