kartySpoločnosť UNITED ASSISTANCE, s.r.o. zabezpečuje cestnú asistenciu, právnu asistenciu a domácu asistenciu. Súbor služieb poskytuje pre našich klientov nadštandardný komfort porovnateľný iba s uzavretím separátnych zmlúv u niekoľkých špecializovaných spoločností.

Viac ...

Konečne je tu poistenie auta, ktoré je naozaj SMART

Poisťovňa Kooperativa dokazuje, že smart je mať poistenie AutoMat, ktoré rešpektuje všetkých vodičov.


Víťaz siedmeho ročníka ankety Smart Poisťovňa, predstavil zásady S.M.A.R.T., ktorých cieľom je prispieť k tomu, aby na slovenských cestách zavládol rešpekt. Tvoria ich slušnosť, miernosť, aktívnosť, rozvážnosť a trpezlivosť. Poisťovňa Kooperativa sa rozhodla ísť príkladom a prispôsobiť týmto zásadám aj benefity, ktoré môžu vodiči získať s poistením AutoMat.

Poistenie slušné ako dobrá zmluva

si môžete vyskladať presne tak, ako potrebujete. Získate tak havarijné poistenie spolu s povinným zmluvným poistením a voliteľnými pripoisteniami na jednej zmluve. Navyše, čím viac pripoistení si vyberiete, tým väčšiu zľavu získate.

Mierne ako dôsledky víchrice, na ktorú ste pripravení

Jedným spomedzi benefitov, ktoré získate spolu s poistením AutoMat, je služba Kooperativa Meteo. Ide o včasné varovanie pred náhlymi zmenami počasia alebo extrémnym počasím, ako je napríklad víchrica, silné nárazy vetra či krupobitie. Na základe miesta vášho trvalého bydliska vám poisťovňa Kooperativa pošle SMS upozornenie podľa aktuálnej meteorologickej predpovede, vďaka čomu stihnete skryť auto do bezpečia.

Aktívne ako nahlasovanie škodu cez appku

Ďalším skvelým benefitom je možnosť nahlásiť škodu cez prvú appku na hlásenie poistných udalostí, vďaka ktorej poisťovňa Kooperativa získala titul Smart poisťovňa roka 2022. nemusíte nikomu volať a už vôbec nikam chodiť. Stačí vám len 10 minút a môžete to pokojne vybaviť hoci aj z auta, ktoré ste práve oškreli.

Rozvážne ako pripoistenie čelného skla

Každý vodič, ktorý už na cestách strávil nejaký ten čas, vie, akú škodu dokážu napáchať obyčajné kamienky. Na to, aby si to odnieslo vaše čelné sklo, stačí ísť dostatočne rýchlo a mať trochu smoly. Práve pre podobné prípady je tu pripoistenie čelného skla, s ktorým vás prasknuté sklo nebude až tak škrieť.

Trpezlivé ako doktor na telefóne

Aby toho nebolo málo, s poistením AutoMat získate zadarmo aj balík asistenčných služieb eDoctor. Jeho súčasťou je možnosť konzultovať svoj zdravotný problém so zahraničným špecialistom či poradiť sa so slovenským doktorom. Takisto získate možnosť poradiť sa s odborníkmi na duševné zdravie či životný koučing.

Všetky tieto benefity dokazujú, že smart je

AUTOR: © Zoznam/jh
ZDROJ: Kooperativa PR, podkapotou.sk