kartySpoločnosť UNITED ASSISTANCE, s.r.o. zabezpečuje cestnú asistenciu, právnu asistenciu a domácu asistenciu. Súbor služieb poskytuje pre našich klientov nadštandardný komfort porovnateľný iba s uzavretím separátnych zmlúv u niekoľkých špecializovaných spoločností.

Viac ...

Chystáte sa na dovolenku autom? V týchto krajinách buďte zvlášť obozretný

Prinášame vám cennú radu, čo urobiť pred letnou dovolenkou v zahraničí, aby ste sa z nej nevrátili autobusom.


Množstvo Slovákov uprednostňuje cestovanie na letnú dovolenku vlastným vozidlom. Prináša to viacero výhod, no zároveň to nesie v sebe aj viacero rizík. Najväčšie je, že vám automobil ukradnú a vy sa domov vrátite autobusom.

Medzi najviac rizikovými krajinami nájdete aj zopár obľúbených dovolenkových destinácii ako sú Taliansko, Bulharsko či Španielsko. Pozor si ale dajte aj pri ceste do Nemecka, Francúzska a Rumunska.

Ak nechcete zložito vysvetľovať na miestnej polícii, čo sa presne stalo, hľadať náhradnú dopravu na Slovensko a následne si doma prejsť nepríjemným kolotočom po úradoch, polícii a poisťovni, zabezpečte si auto dodatočne ešte pred cestou.
Ako sa chrániť na cestách?

Užívajte si krásy európskych krajín z pohodlia vášho vozidla a buďte bez obáv s dodatočným zabezpečením VAMPIRE Lite od slovenského výrobcu VAM system.

Táto firma sa venuje bezpečnosti vozidiel už takmer 30 rokov a môže sa pochváliť statusom doteraz neprekonaného zabezpečenia.

VAMPIRE Lite je 7-cestný imobilizér, ktorý naraz dokáže v aute blokovať až 7 jeho komponentov pod mechanickou kombináciou, čím zaručuje 100 % ochranu pred akýmkoľvek spôsobom krádeže.

Zlodej by s vaším vozidlom nedokázal odísť ani v prípade, že by ste mu do rúk dali originálny štartovací kľúč od vášho auta. To sa totiž bez špeciálneho VAM kľúča, ktorý musíte vždy pred štartom vložiť do vozidla, nedá naštartovať.

Inštalácia VAMPIRE Lite netrvá dlhšie ako 4 hodiny, pričom zaplatíte len poplatok za jeho montáž. Systém je navrhnutý tak, aby si nevyžadoval žiadne aktualizácie, servis, ani mesačné poplatky.

Požiadajte o nezáväznú cenovú ponuku pre váš model auta na tomto mieste.

AUTOR: © Zoznam/jh

ZDROJ: PR - VAM System, podkapotou.sk