kartySpoločnosť UNITED ASSISTANCE, s.r.o. zabezpečuje cestnú asistenciu, právnu asistenciu a domácu asistenciu. Súbor služieb poskytuje pre našich klientov nadštandardný komfort porovnateľný iba s uzavretím separátnych zmlúv u niekoľkých špecializovaných spoločností.

Viac ...

Aj dovolenka na Slovensku môže skončiť fiaskom, ak vám ukradnú auto

Zlodeji áut nemajú počas letných mesiacov prázdniny. Práve naopak. Je to ich najvyťaženejšie obdobie.


Patríte k ľuďom, ktorí zbalia celú rodinu do auta a vyberú sa objavovať krásy Slovenska? Tak si nezabudnite okrem slnečných okuliarov a fotoaparátu pribaliť aj dodatočné zabezpečenie auta. Inak sa vám môže stať, že sa vrátite domov autobusom.

Iný kraj, iný mrav. Preto si dajte pozor pri návšteve iného okresu alebo kraja. Vaša ŠPZ totiž zlodejom prezrádza, že ste na dovolenke. V lepšom prípade vám vniknú do vozidla a zoberú len cennosti, v horšom prípade vám ukradnú celý automobil.

100 % príprava pred cestou

Aby ste vaše vozidlo našli zakaždým tam, kde ste ho aj nechali, nainštalujte si do neho dodatočné zabezpečenie. Prečo? Lebo továrenské zabezpečenie z výroby dokáže šikovný zlodej prelomiť v priebehu pár sekúnd.

Na trhu so zabezpečeniami vozidiel nájdete množstvo typov. Každé funguje na inej technológii a na inom princípe. No aby bolo vaše vozidlo 100 % chránené, siahnite po elektromechanickom zabezpečení ako je VAMPIRE Lite.


Zdroj: VAM


Doteraz neprekonané zabezpečenie

VAMPIRE Lite od slovenského výrobcu VAM system je 7-cestný imobilizér, ktorý pod elektromechanickou kombináciou dokáže v aute naraz blokovať až 7 jeho častí. Tým zaručuje 100 % ochranu pred akýmkoľvek spôsobom krádeže.

Zlodeji nepochodia ani v prípade, ak:

• použijú rušičku GPS/GSM/GPRS signálu,

• použijú čítačku kódov či diaľkových ovládaní,

• vymenia spínaciu skrinku,

• vymenia riadiacu jednotku motora,

• vymenia palubnú dosku,

• použijú duplikát štartovacieho kľúča.

VAMPIRE Lite je navyše možné rozšíriť o modul VAM Akustik, vďaka ktorému bude automobil zabezpečený aj proti ďalším technikám kradnutia ako:

naloženie, ťahanie, tlačenie, zdvíhanie, nakláňanie, krádež kolies, vniknutie do motorovej časti, vniknutie do interiéru vozidla či do batožinového priestoru.

Zdroj: VAM Security


Bez mesačných poplatkov a aktualizácií

VAMPIRE Lite predstavuje jednorazovú investíciu do zabezpečenia vozidla. Namontovať si ho môžete dať v pobočkách v Bratislave, Nitre, Banskej Bystrici, Poprade a Prešove. Požiadajte o nezáväznú cenovú ponuku na https://vam-system.sk/

AUTOR: © Zoznam/jh
ZDROJ: PR Vam Security