kartySpoločnosť UNITED ASSISTANCE, s.r.o. zabezpečuje cestnú asistenciu, právnu asistenciu a domácu asistenciu. Súbor služieb poskytuje pre našich klientov nadštandardný komfort porovnateľný iba s uzavretím separátnych zmlúv u niekoľkých špecializovaných spoločností.

Viac ...

Ako ušetriť tisíce eur pri nákupe elektromobilu?

Tisícové bonusy a predĺžená záruka zadarmo. Takéto jednoduché riešenie ponúka na svoje skladové vozidlá ID.4 a ID.5 značka Volkswagen.


Aj keď sa to možno nezdá, dodacia lehota nových automobilov je pre neustále turbulencie na strane dodávateľov stále veľmi rôznorodá. Volkswagen vám však ponúka možnosť zaobstarať si nové auto okamžite vďaka svojim rozsiahlym skladovým zásobám. Ako odmenu za to, že môžete prakticky ihneď nasadnúť do auta a vyraziť, dostanete ešte aj veľmi zaujímavý bonus a predĺženú záruku zadarmo. Znie to príliš dobre na to, aby to bola pravda? Jediný háčik je v tom, že skladové zásoby sa míňajú, takže vám odporúčame poponáhľať sa.

O čo teda presne ide? Volkswagen ponúka pri kúpe modelu ID.4 alebo ID.5 zo skladových zásob mimoriadne atraktívne bonusy. Nejde pritom iba o špeciálnu akciovú výbavu. Na skladoch sú modely ID.4 a ID.5 v rôznych výbavách, od tých úplného základu až po výkonné a výborne vybavené modely GTX. Ale pozor, míňajú sa, preto ak máte záujem ušetriť, odporúčame vám dlho neváhať.


Zdroj: VW


V prípade, že si zvolíte praktický, priestranný a rodinne zameraný elektromobil Volkswagen ID.4, bude bonus predstavovať až 6 000 eur. K tomu dostanete aj záruku na 5 rokov alebo 100 000 km v hodnote 730 € zadarmo. Dokopy teda môžete ušetriť až 6 730 eur na akejkoľvek verzii modelu ID.4 vrátane GTX. To znamená, že základnú verziu ID.4 Pure Performance s výkonom 125 kW (170 k), 52 kWh batériou a dojazdom 360 km môžete mať už od 36 990 eur. A to je veľmi slušná suma za ozaj priestranný a reprezentatívny elektromobil.

Ak preferujete dynamickejší dizajn, isto vás poteší, že Volkswagen poskytuje skladový bonus aj na štýlovejšie zameraný model ID.5. Tu je však bonus ešte vyšší: až 7 000 eur! Ak k tomu pripočítame hodnotu predĺženej záruky, dostaneme sa na celkovú úsporu 7 730 €! Cena modelu ID.5 sa síce začína vyššie než v prípade ID.4 (od 44 990 eur), avšak tu máte v základe väčšiu 77 kWh batériu, ktorá vám poskytne dojazd až do 536 km. Nepatrne vyšší je aj maximálny výkon zadného elektromotora: 128 kW (174 k). Pripomeňme, že štýlovejšia karosérie modelu ID.5 neprichádza s nevýhodami v podobe horšej využiteľnosti či menšieho priestoru pre cestujúcich. Veľkosť batožinového priestoru aj miesto nad hlavou majú oba modely takmer totožné – ID.4 poskytuje v základe veľmi slušných 543 litrov, ID.5 k tomu pridáva ďalších 6 litrov.


Zdroj: VW


Akciová ponuka platí do 30.9. 2023 a platí do vypredania zásob. Preto zbytočne neváhajte a chopte sa príležitosti čím skôr. Takéto zvýhodnenie sa len tak nevidí. Viac informácií o skladových bonusoch nájdete TU.

Pre viac informácií zo sveta značky Volkswagen sledujte www.volkswagenblog.sk.

AUTOR: © Zoznam/jh
ZDROJ: PR VW, podkapotou.sk