kartySpoločnosť UNITED ASSISTANCE, s.r.o. zabezpečuje cestnú asistenciu, právnu asistenciu a domácu asistenciu. Súbor služieb poskytuje pre našich klientov nadštandardný komfort porovnateľný iba s uzavretím separátnych zmlúv u niekoľkých špecializovaných spoločností.

Viac ...

Ojazdených áut na slovenskom sekundárnom trhu medziročne pribudlo, nárast je o 11,49 %

Elektromobilita začína lákať čoraz viac ľudí. Napriek tomu, že sú predaje elektrických áut u nás stále veľmi nízke, registrácie nových prekonávajú rekordy.

Frekventovaný most na ceste I/66 v Kežmarku, ktorý v súčasnosti rekonštruujú, by mohli sprejazdniť ešte v tomto roku.

Regenerované batérie z elektromobilov využijú aj ako úložisko energie v ekologických novostavbách.

Moderné naftové motory sú čistejšie ako staršie benzínové, ale na našich cestách jazdia prevažne staršie naftové vozidlá. Klameme sa navzájom alebo je celá téma príliš komplikovaná a rozsiahla na to, aby sme dospeli k jednoznačným záverom?

Zabezpečte si preto to svoje auto neprekonaným systémom.

Existujú spôsoby, ako dostať za výmenu čelného skla peniaze od poisťovne. Len treba dodržať potrebný postup.

Poradňa magazínu AUTOVINY.SK - auto motor a šport o tom, aké doklady môžete nechávať v aute, keď je zaparkované.

Ak patríte k ľuďom, ktorým už poškodený stierač do čelného skla vyryl čiary viete, prečo sa na to pýtame. Toto je samozrejme extrém. Veľmi drahý extrém.

Pamätáte si ešte na časy, kedy ste si v polke roka chceli kúpiť ročnú diaľničnú známku, no akosi sa vám to neoplatilo, keďže jej platnosť vypršala po necelom roku? Na predaj sú momentálne 2 typy diaľničných známok, pri ich kúpe buďte obozretný!

S cieľom znižovať nehodovosť a ochrániť životy, zdravie a majetok obyvateľov a návštevníkov našej krajiny pripravila polícia počas letnej turistickej sezóny viacero opatrení.

Zatiaľ čo skúsenejší vodiči už poznajú bežné pravidlá cestnej premávky pri jazde v Chorvátsku, čerství držitelia vodičského oprávnenia by si mali dať pozor.