kartySpoločnosť UNITED ASSISTANCE, s.r.o. zabezpečuje cestnú asistenciu, právnu asistenciu a domácu asistenciu. Súbor služieb poskytuje pre našich klientov nadštandardný komfort porovnateľný iba s uzavretím separátnych zmlúv u niekoľkých špecializovaných spoločností.

Viac ...

Prečo pri výmene skla v servise najazdia aj 30 kilometrov a prečo významne rastie cena takého servisného úkonu?

Cyklisti majú dôvod na radosť, motoristom však zmeny môžu spôsobiť problémy s parkovaním.

Rast cien palív by sa mal čoskoro zastaviť.

Zimný čas a chladné mesiace sú skúškou pre mnohých vodičov, najmä pre tých, čo nechodia na aute denne. Výmenu pneumatík už majú pravdepodobne všetci zodpovední za sebou, ale tým sa príprava auta na zimné mesiace nekončí a nemala končiť.

Plánujete kúpu nového vozidla? S bezúčelovou pôžičkou môžete získať výhodnejšie podmienky splácania ako s lízingom.

Dopravná poradňa: Viete, čo znamená toto značenie a aký je rozdiel medzi plnou a prerušovanou žltou čiarou?

Úpravy pri STK, ale aj v prípade certifikácie opravovní zahŕňa novela zákona o prevádzke vozidiel v cestnej premávke.

Nezabudnite pred zimou dôkladne skontrolovať stav pneumatík. Poradíme vám, na čo sa pri kontrole zamerať a ako správne pristupovať k starším alebo opotrebovaným pneumatikám.
Vizuálna kontrola

Čo ovplyvňuje životnosť batérie? Ako je to s tou ekologickou jazdou na spotrebu? Platí, že nová batéria vydrží dlhšie? Odpovede nájdete v článku.

NEZABUDNITE PREZUŤ: Výrazné ochladenie prinieslo pre motoristov začiatok zimnej sezóny. Ak ste ešte svoje auto neprezuli, mali by ste tak urobiť bezodkladne. Vlhkosť na ceste sa môže zmeniť z večera do rána na námrazu a tá v kombinácii s letnými pneumatikami môže spôsobiť vážne dopravné nehody. Pripomíname tiež, že práve v tomto období dochádza na cestách k nárastu stretu auta so zverou. UNIQA preto ponúka rady, ako predchádzať v zime na cestách veľkým škodám.

Kúpa jazdeného auta môže byť splneným snom, ale i nočnou morou.

Na D1 v úseku Trnava - Horná Streda bude uzávera