kartySpoločnosť UNITED ASSISTANCE, s.r.o. zabezpečuje cestnú asistenciu, právnu asistenciu a domácu asistenciu. Súbor služieb poskytuje pre našich klientov nadštandardný komfort porovnateľný iba s uzavretím separátnych zmlúv u niekoľkých špecializovaných spoločností.

Viac ...

Seniori môžu mať na autá iné požiadavky ako mladí ľudia. Na čo si treba dávať pozor a ktoré autá sú pre nich najvhodnejšie?

Dovolenky v karavane sa stávajú čoraz vyhľadávanejšími. Má to svoju logiku, výhody aj úskalia. Pozrime sa na to, pre koho áno a pre koho nie.

Pre opravu dvoch mostov bude od stredy čiastočne uzavretá diaľnica D2.

Po dlhom čase žijeme v období, keď sa mosty stavajú, rekonštruujú i poctivo udržiavajú. Resty sú veľké.

Prezuli ste už? Pokiaľ to odkladáte na poslednú chvíľu, môžete riskovať poškodenie pneumatík. Keď už máte pocit, že teplota neklesne pod 7 stupňov, mali by ste vymeniť zimnú sadu za letnú.

Ministerstvo dopravy a výstavby (MDV) SR žiada ďalších 157 miliónov eur na pomoc pre cestovný ruch.

Ministerstvo dopravy a výstavby SR spúšťa od 1. apríla registráciu do 8. ročníka celonárodnej kampane.

Výtlky na cestách po zime: ako riešiť škody na aute?

Slováci si rok čo rok kupujú drahšie autá. Nezmenila to ani sú časná pandémia. Priemerná cena jazdeného vozidla, ktoré si zadovážili na úver, za uplynulé desaťročie narástla takmer dvojnásobne.

Európska únia neustále zvyšuje nároky novými emisnými normami, ktoré sprísňujú limity CO2. Automobilky ale aj zákazníci tak našli pohodlný kompromis v podobe plug-in hybridov, ktoré sú čoraz populárnejšie. Realita ich používania je však odlišná od toho, čo predstavitelia EÚ predpokladali.

Niektoré chyby za volanom môžu vznikať kvôli nepozornosti, no aj tak vás za ne neminie pokuta.

Plénum Národnej rady (NR) SR vo štvrtok neprelomilo veto prezidentky SR Zuzany Čaputovej pri novele zákona o diaľničnej známke.