kartySpoločnosť UNITED ASSISTANCE, s.r.o. zabezpečuje cestnú asistenciu, právnu asistenciu a domácu asistenciu. Súbor služieb poskytuje pre našich klientov nadštandardný komfort porovnateľný iba s uzavretím separátnych zmlúv u niekoľkých špecializovaných spoločností.

Viac ...

Správy o dopravných nehodách plnia všetky druhy médií takmer každý deň. Bližšie sme sa pozreli na to, ktoré úseky sú obzvlášť nebezpečné a, pokiaľ je to možné, kedy by ste si radšej mali rozmyslieť či vôbec sadnete do auta.

Po nedávnej aktualizácii cenníka spoločnosti GreenWay pristupuje k navýšeniu sadzieb aj ZSE Drive.

Zima udrela naplno, no veľa vodičov má v ostrekovačoch stále letnú zmes. Tá pri nízkych teplotách zamrzne a môže narobiť veľké problémy.

Ak vám sused garantoval, že zimné pneumatiky musíte mať povinne obuté od 15. novembra, vedzte, že má pravdu iba čiastočne.

Slovensko sa chce zapáčiť Bruselu, plánuje diskriminovať vozidlá so spaľovacími motormi.

Od 1.1.2023 sa na našich cestách začnú objavovať autá s novým dizajnom evidenčných čísel. Kto sa postará o ich výrobu a koľko to bude stáť?

Zákon o pozemných komunikáciách prvým januárovým dňom dostávaný nový paragraf 22d, ktorý definuje „Správny delikt prevádzkovateľa vozidla“. Správneho deliktu sa dopustí ten, kto poruší povinnosti vyplývajúce z predpisov o nadrozmernej a nadmernej doprave.

V zime sa z cesty autom môže stať adrenalínový zážitok.

Nový železničný grafikon, ktorý začne platiť o niekoľko dní, má prilákať viac ľudí do vlakov.

NDS už podpísala zmluvu s víťazom tendra na výstavbu rozšírenia D1 Bratislava – Triblavina vrátane križovatky D1/D4.

Prezidentka podpísala zákon o podmienkach prevádzky automatizovaných vozidiel.

Zohrievať či nie? To je otázka, ktorá trápi počas zimy mnohých vodičov. Nakoľko začínajú ranné teploty atakovať záporné hodnoty, rozhodli sme sa na ňu odpovedať.