kartySpoločnosť UNITED ASSISTANCE, s.r.o. zabezpečuje cestnú asistenciu, právnu asistenciu a domácu asistenciu. Súbor služieb poskytuje pre našich klientov nadštandardný komfort porovnateľný iba s uzavretím separátnych zmlúv u niekoľkých špecializovaných spoločností.

Viac ...

Ak by sa nezvýšili ceny známok, diaľnice budú vyzerať ako cesty tretej triedy.

Svetlá do hmly alebo hmlovky sú bežnou bezpečnostnou súčasťou auta, hoci nie každý automobil je nimi vybavený. Stretávame sa s tým, že ich motoristi nepoužívajú správne, riskujú tak pokutu.

Most v Hlohovci otvoria pre dopravu v pondelok 10. januára o 18. hodine

Na Slovensku dôjde k zmene prepočtu výšky registračných poplatkov. Po novom si majitelia elektomobilov výrazne polepšia. Naopak, motoristi, ktorí si zakúpia staršie auto, zaplatia viac.

Ceny ropy sú stále na vysokej úrovni, no problémom v blízkej budúcnosti môže byť dostupnosť tohto paliva. Vo februári vstúpi do platnosti zákaz EÚ na dovoz palív z Ruska.

V sieti vymedzených úsekov ciest od januára pribudne 11 nových a ukončí sa platnosť piatich vymedzených úsekov.

Novela zákona dnes nadobudla účinnosť, zmeny už teda platia.

KSK obstaráva mostné provizórium pre prípad opráv mostov.

Práve skúška zaťažiteľnosti odsunula predvianočný termín otvorenia mosta. Už je hotová.

Môžu dve autá predchádzať tretie vozidlo naraz?

Ušetrené mýtne poplatky vo výške desiatok miliónov eur treba vrátiť dopravcom v znížení cestnej dane

Tipy o používaní vlakov a MHD nechajme pre tých, ktorí auto nepotrebujú. Toto sú realistické spôsoby, ako každý mesiac ušetriť za prevádzku auta. Niekedy stačí naozaj málo, aby sa váš mesačný rozpočet odľahčil o zvýšené náklady za palivá.