kartySpoločnosť UNITED ASSISTANCE, s.r.o. zabezpečuje cestnú asistenciu, právnu asistenciu a domácu asistenciu. Súbor služieb poskytuje pre našich klientov nadštandardný komfort porovnateľný iba s uzavretím separátnych zmlúv u niekoľkých špecializovaných spoločností.

Viac ...

Regulácia parkovania v posledných dvoch zónach v bratislavskom Ružinove by sa mala spustiť v druhej polovici septembra.

Každý vodič rieši otázku, v ktorej poisťovni si môže svoje auto poistiť najvýhodnejšie. Veľká časť motoristov pritom hľadá nielen najlacnejšie PZP, ale aj havarijné poistenie. Bez ohľadu na to, či potrebujete iba jeden typ poistenia, alebo oba, po odpoveď nemusíte chodiť ďaleko. Ceny všetkých poisťovní si veľmi rýchlo a jednoducho porovnáte cez internet.

Diaľničiari sprejazdnili most pri Podbanskom, ktorý je súčasťou liptovského úseku diaľnice D1.

Poslanci by takto znížili počet dopravných nehôd, zároveň by zvýšili počet úmrtí v ich dôsledku - všetko však pomocou štatistiky (aktualizované).

Ceny benzínu v Nemecku vo štvrtok opäť vzrástli, keďže sa skončila platnosť dočasných daňových úľav v prípade energií.


Výmena batérií v elektromobile drahšia ako samotný elektromobil? Tak to vyzeráBatérie obvykle tvoria zhruba polovicu hodnoty vozidla. Niekedy to ale môže byť viac.

Práce na moste finišujú. Všetko by malo byť hotové 1. septembra.

Zorientovať sa v pestrom mixe finančných produktov nie jednoduché. Pripravili sme pre vás súhrn tých najčastejších spôsobov, ako zabezpečiť kúpu nového, ale aj jazdeného vozidla. Nie všetky sú tak výhodné, ako sa na prvý pohľad môže zdať.

NDS upozorňuje na čiastočnú uzáveru diaľnice D1 v úseku Trnava - Horná Streda.


Obchádzkovú trasu medzi R. Sobotou a Tornaľou pre protest uzavreliV obci Radnovce pre protest uzavreli obchádzkovú trasu, ktorú využívajú vodiči namiesto hlavného ťahu.

Od 5. septembra zavádza Bratislava zmeny v MHD, pribudnú aj nové zastávky

Niektoré modely hatchbackov na trhu medzimesačne zlacneli aj o 44 %. Klesli aj ceny MPV alebo pickupov, ceny kombíkov stagnujú.