kartySpoločnosť UNITED ASSISTANCE, s.r.o. zabezpečuje cestnú asistenciu, právnu asistenciu a domácu asistenciu. Súbor služieb poskytuje pre našich klientov nadštandardný komfort porovnateľný iba s uzavretím separátnych zmlúv u niekoľkých špecializovaných spoločností.

Viac ...

NDS odporúča kúpu diaľničnej známky riešiť prostredníctvom portálu www.eznamka.sk.

Možným dôvodom je podľa neho trestné oznámenie, ktoré podala UNAS v súvislosti s uzavretím nevýhodných zmlúv na prevádzkovanie mýtneho systému.

Vedeli ste, že keď budete zámerne brániť sanitke v prejazde, dostanete rovnakú pokutu ako za prekročenie rýchlosti o 21 km/h?

Mnoho vodičov zvažuje prezúvanie pneumatík zo zimných na letné už v čase, keď príde prvé oteplenie. Robia veľkú chybu, v tomto prípade platí, že trpezlivosť ruže prináša.

Ak ste netrpezlivo čakali na ďalšie technologicky zamerané video od Volkswagenu, dočkali ste sa.

Poisťovne postupne upúšťajú od ponuky bezplatných pripoistení k PZP.

Do splnenia požiadaviek zostáva únia v štrajkovej pohotovosti.

Okrem dopadu koronavírusu na ľudskú populáciu sa začína čoraz častejšie hovoriť aj o jeho dopade na celosvetový priemysel. CNN Business hovorí predovšetkým o automobilovom priemysle, pre ktorý by mohol mať koronavírus vážne následky.

Mnohým z vás muselo byť jasné, že s príchodom prísnejších emisných limitov nebude svet automobilov rovnaký, ako doteraz.

Medzi motoristami kolujú rôzne „zaručené“ informácie, ktorým sa niekedy neoplatí veriť.

Vodičov v Bratislavskom kraji už onedlho poteší aplikácia, vďaka ktorej budú mať aktuálne informácie o prebiehajúcich rekonštrukciách, dĺžke ich trvania a uzávierkach ciest. Pre ľudí využívajúcich MHD mesto predstavilo aplikáciu, ktorá bude združovať všetky potrebné informácie o spojoch.

Minister dopravy Árpád Érsek sa k téme zatiaľ nevyjadruje, vláda schválila zrušenie diaľničných známok pre vozidlá do 3,5 tony expresne rýchlo.