kartySpoločnosť UNITED ASSISTANCE, s.r.o. zabezpečuje cestnú asistenciu, právnu asistenciu a domácu asistenciu. Súbor služieb poskytuje pre našich klientov nadštandardný komfort porovnateľný iba s uzavretím separátnych zmlúv u niekoľkých špecializovaných spoločností.

Viac ...

Hoci sme po dopravnej nehode v strese, mali by sme postupovať s chladnou hlavou. Skratové správanie sa nám totiž môže spôsobiť ďalšie problémy. Na čo si dať pozor?

Parkovanie na vyhradených miestach pre držiteľov preukazu ťažko zdravotne postihnutých osôb má svoje pravidlá.

NDS odporúča kúpu diaľničnej známky riešiť prostredníctvom portálu www.eznamka.sk.

Možným dôvodom je podľa neho trestné oznámenie, ktoré podala UNAS v súvislosti s uzavretím nevýhodných zmlúv na prevádzkovanie mýtneho systému.

Vedeli ste, že keď budete zámerne brániť sanitke v prejazde, dostanete rovnakú pokutu ako za prekročenie rýchlosti o 21 km/h?

Mnoho vodičov zvažuje prezúvanie pneumatík zo zimných na letné už v čase, keď príde prvé oteplenie. Robia veľkú chybu, v tomto prípade platí, že trpezlivosť ruže prináša.

Ak ste netrpezlivo čakali na ďalšie technologicky zamerané video od Volkswagenu, dočkali ste sa.

Poisťovne postupne upúšťajú od ponuky bezplatných pripoistení k PZP.

Do splnenia požiadaviek zostáva únia v štrajkovej pohotovosti.

Okrem dopadu koronavírusu na ľudskú populáciu sa začína čoraz častejšie hovoriť aj o jeho dopade na celosvetový priemysel. CNN Business hovorí predovšetkým o automobilovom priemysle, pre ktorý by mohol mať koronavírus vážne následky.

Mnohým z vás muselo byť jasné, že s príchodom prísnejších emisných limitov nebude svet automobilov rovnaký, ako doteraz.

Medzi motoristami kolujú rôzne „zaručené“ informácie, ktorým sa niekedy neoplatí veriť.