kartySpoločnosť UNITED ASSISTANCE, s.r.o. zabezpečuje cestnú asistenciu, právnu asistenciu a domácu asistenciu. Súbor služieb poskytuje pre našich klientov nadštandardný komfort porovnateľný iba s uzavretím separátnych zmlúv u niekoľkých špecializovaných spoločností.

Viac ...

Auto vám v zime dokáže pripraviť nemilé prekvapenie: napríklad, že ste už mali stáť v zápche do práce a namiesto toho riešite zamrznutú ručnú brzdu doma na parkovisku.

Zlé počasie vás zastihne presne vtedy, keď to najmenej čakáte. A preto sme dali dokopy zoznam vecí, ktoré by vo vašom aute počas zimy nemali chýbať! Väčšinu z nich navyše dostanete priamo na čerpacích staniciach.

Bratislavská D2 získala systém riadenia dopravy ako D1. 130 km/h ale dnes veľmi nečakajte. Pre počasie.

Padol prvý sneh, zima je už tu. Aj keď tu máme-nemáme lockdown, hory čakajú.

Nútená elektrifikácia prináša navýšenie nákladov až o 50 %! Automobilky nevedia, kto to zaplatí.

Právna úprava v SR by sa mala pripraviť na napredujúci pokrok v oblasti inteligentnej mobility využívajúcej automatizované systémy.

Závažným porušením pravidiel má byť prekročenie dovolenej rýchlosti v obci o 20 kilometrov za hodinu (km/h) a viac a mimo obce o 30 km/h a viac.

Vedeli ste, že lítiové batérie sa nabíjajú v siedmich krokoch, zatiaľ čo najbežnejšie olovené batérie/AGM až v deviatich?

Aj v tomto prípade je potrebné pripomenúť, že neznalosť zákona neospravedlňuje, no solídny lekár by mal svojmu pacientovi objasniť, aké má nové práva a povinnosti v súvislosti so šoférovaním.

Cyklisti majú dôvod na radosť, motoristom však zmeny môžu spôsobiť problémy s parkovaním.

Rast cien palív by sa mal čoskoro zastaviť.

Zimný čas a chladné mesiace sú skúškou pre mnohých vodičov, najmä pre tých, čo nechodia na aute denne. Výmenu pneumatík už majú pravdepodobne všetci zodpovední za sebou, ale tým sa príprava auta na zimné mesiace nekončí a nemala končiť.