kartySpoločnosť UNITED ASSISTANCE, s.r.o. zabezpečuje cestnú asistenciu, právnu asistenciu a domácu asistenciu. Súbor služieb poskytuje pre našich klientov nadštandardný komfort porovnateľný iba s uzavretím separátnych zmlúv u niekoľkých špecializovaných spoločností.

Viac ...

Situácia s parkovaním sa očakávane zhorší, ani dômyselná a zrozumiteľná parkovacia politika miest nemusí vyhovovať všetkým.

Vodiči si robia naprieky, myslia iba na seba. Zlí však nie sú iba pretekári a piráti. Zlé sú aj brzdy.

 

Zdá sa, že sa tu niekto prerátal. Podľa pôvodnej správy mali byť dopady novej normy Euro 7 na ceny áut v rámci desiatok, prinajhoršom stoviek eur.

V Bratislavskom kraji by mohli pribudnúť dve nové železničné trate.

Situácia, ktorá trápi mnohých vodičov, má veľmi jednoduchú odpoveď. Viete, ako sa zachovať?

Automobilky koncernu VW i BMW postupne pridávajú zvolávacie akcie pre airbagy Takata. Tie môžu dokaličiť posádku.

Ministerstvo vnútra pokračuje v príprave na nákup takmer 300 stacionárnych radarov. ÚHP niektoré veci navrhuje vylepšiť.

Nemecký automobilový klub ADAC otestoval 567 automobilov s bezkľúčovým systémom.

Málokto sa pri pohľade na nové auto zameria na jeho pneumatiky. Sú to pritom práve tie, ktoré do značnej miery určujú jeho schopnosti na ceste. Preto sa na nich nikdy neoplatí šetriť.

Európska únia si poradí aj s elektrickými kolobežkami. Od budúceho roka čakajú kolobežkárov veľké zmeny.

Bratislavský samosprávny kraj (BSK) pokračuje v komplexných rekonštrukciách regionálnych ciest, ktoré majú vodičom priniesť vyšší komfort aj bezpečnosť.

V rámci projektu rozšírenia diaľnice D1 v úseku Bratislava-Triblavina sa pripravuje stavenisko a uskutočňujú sa projektové práce.