kartySpoločnosť UNITED ASSISTANCE, s.r.o. zabezpečuje cestnú asistenciu, právnu asistenciu a domácu asistenciu. Súbor služieb poskytuje pre našich klientov nadštandardný komfort porovnateľný iba s uzavretím separátnych zmlúv u niekoľkých špecializovaných spoločností.

Viac ...

Národná diaľničná spoločnosť (NDS) začala vymieňať oplotenie na diaľnici D2 v úseku Bratislava - Malacky proti lesnej zveri.

Poznáme to asi všetci. Idete v jednosmernej ceste a zrazu sa oproti vám objaví auto idúce v protismere. Niektorí vodiči majú ešte toľko drzosti, že vás bez problémov vyblikajú či vám vynadajú. Jazda v protismere však v zákone nemá pochopenie.

Tento rok chce ministerstvo dopravy predložiť na rokovanie vlády zákon o verejnej osobnej doprave.

V súvislosti s rastom cien stavebných materiálov sa pravdepodobne budú stavby predražovať.

Ceny nafta v posledných dňoch predbehli ceny benzínu. Tento paradox mnohých nepoteší, no v roku 2009 bol takmer samozrejmosťou.

Banskobystrický samosprávny kraj opraví v tomto roku 121 kilometrov (km) ciest II. a III. triedy.

Komplexná obnova mosta pri obci Badín si vyžiadala dopravné obmedzenia.

Každé nové auto bude musieť obsahovať čiernu skrinku a ďalších 8 systémov. Už vieme, čo všetko tieto nové zariadenia zaznamenajú a aký to bude mať zmysel.

Česmad navrhol zníženie sadzieb mýta na Slovensku po zavedení EETS.

Na moste nad diaľnicou D1 pri Piešťanoch je doprava už bez obmedzení.

Vysoké ceny stavebných materiálov sú problém, s ministerstvo dopravy hľadá s ÚVO riešenie

Premávku verejnej dopravy v Bratislave a jej okolí v najbližších dňoch ovplyvnia veľkonočné sviatky a školské prázdniny.