kartySpoločnosť UNITED ASSISTANCE, s.r.o. zabezpečuje cestnú asistenciu, právnu asistenciu a domácu asistenciu. Súbor služieb poskytuje pre našich klientov nadštandardný komfort porovnateľný iba s uzavretím separátnych zmlúv u niekoľkých špecializovaných spoločností.

Viac ...

Pozreli sme sa na najčastejšie chyby slovenských motoristov za volantom.

Počas veľkonočných sviatkov vypraví ZSSK o 18 vlakov viac.

Koľko vydrží elektromobil s pôvodnou batériou? A ktoré EV menia baterky najčastejšie?

NDS tento rok plánuje preinvestovať 425 miliónov eur.

Google tak ako každý rok, aj toho roku vypúšťa svoje mapovacie autá do sveta.

Vedeli ste, že používanie niektorej z obľúbených navigácií môže spôsobiť problémy? Tŕňom v oku jednotlivých krajín Európy je možnosť upozornenia na policajnú hliadku či radar. 

Poisťovňa Kooperativa dokazuje, že smart je mať poistenie AutoMat, ktoré rešpektuje všetkých vodičov.

Hrozivé scenáre s ukončením výroby s koncom spaľovacích motorov sa ukazujú ako predčasné.

V minulosti sa kradli najmä luxusné autá, potom to boli najpredávanejšie modely kvôli náhradným dielom a dnes sú to vozidlá na elektrický pohon.

Zimné pneumatiky vo vysokých letných teplotách môžu byť podobne nebezpečné, ako letné pneumatiky na snehu. Nepodceňujte situáciu a zbytočne neriskujte tým, že zimné v lete "dojazdíte".

Podľa niektorých auto bez ťažného zariadenia ani nie je auto. Svojím spôsobom s tým môžeme súhlasiť, pretože automobil je v prvom rade dopravný prostriedok, ktorý má prepravovať osoby a náklad. Užitoční pomocníci však vyžadujú aj byrokratické úkony, investície a údržbu. Aktualizácia pôvodného príspevku z mája 2022.

NDS pripravuje komplexnú úpravu úseku rýchlostnej cesty R2, ktorý je pre motoristov uzavretý.