kartySpoločnosť UNITED ASSISTANCE, s.r.o. zabezpečuje cestnú asistenciu, právnu asistenciu a domácu asistenciu. Súbor služieb poskytuje pre našich klientov nadštandardný komfort porovnateľný iba s uzavretím separátnych zmlúv u niekoľkých špecializovaných spoločností.

Viac ...

Zákon o pozemných komunikáciách prvým januárovým dňom dostávaný nový paragraf 22d, ktorý definuje „Správny delikt prevádzkovateľa vozidla“. Správneho deliktu sa dopustí ten, kto poruší povinnosti vyplývajúce z predpisov o nadrozmernej a nadmernej doprave.

V zime sa z cesty autom môže stať adrenalínový zážitok.

Nový železničný grafikon, ktorý začne platiť o niekoľko dní, má prilákať viac ľudí do vlakov.

NDS už podpísala zmluvu s víťazom tendra na výstavbu rozšírenia D1 Bratislava – Triblavina vrátane križovatky D1/D4.

Prezidentka podpísala zákon o podmienkach prevádzky automatizovaných vozidiel.

Zohrievať či nie? To je otázka, ktorá trápi počas zimy mnohých vodičov. Nakoľko začínajú ranné teploty atakovať záporné hodnoty, rozhodli sme sa na ňu odpovedať.

Nízkoemisné zóny by na Slovensku znemožnili vstup do cetier obcí a miest napríklad starším naftovým autám. Ich zriadenie je možné, no zatiaľ ich na našom území nemáme.

Výcvik autoškôl v premávke kontrolovali policajti od začiatku týždňa v Prešove v rámci dopravno-bezpečnostnej akcie s názvom Inštruktor.

Systém zabudovaný do samostmievacieho spätného zrkadla analyzuje hlavu, oči a telo vodiča, aby odhalil nepozorných alebo ospalých vodičov.

Planžeta, skrutkovač či spojenie dvoch drôtov dnes už nestačí.

Dopravných nehôd na našich cestách stále neubúda. Vyhasína pri nich každoročne niekoľko desiatok ľudských životov.

To málo je však pre mnohých príliš veľa. Štatistiky ale hovoria jasne. Úmrtia na cestách by mohli takmer úplne vymiznúť.