kartySpoločnosť UNITED ASSISTANCE, s.r.o. zabezpečuje cestnú asistenciu, právnu asistenciu a domácu asistenciu. Súbor služieb poskytuje pre našich klientov nadštandardný komfort porovnateľný iba s uzavretím separátnych zmlúv u niekoľkých špecializovaných spoločností.

Viac ...

Jazda v strednom pruhu na diaľnici síce môže byť pohodlná, no zákon na ňu nenazerá s pochopením. Stredný pruh je totiž nie je určený na normálnu jazdu pokiaľ je ten pravý voľný!

Pred nástupom zimy je dôležité mať auto v ideálnej kondícii. Poradíme vám, ako sa najlepšie pripraviť na boj s mrazivým počasím.

Niet dňa, kedy by na Slovensku nedošlo k úplne zbytočnej dopravnej nehode.

Na slovenských diaľniciach sa časatokrát môžeme stretnúť s nepríjemným fenoménom, kedy sa začnú vzájomne predchádzať dve nákladné autá. Takéto počínanie je nebezpečné a ani zákon ho nepodporuje.

Výstavbu protihlukovej steny na diaľnici D2 pri bratislavských Jarovciach plánujú ukončiť tento mesiac.

Nové emisné normy Euro 7 majú znížiť škodlivé emisie a zlepšiť ovzdušie. EÚ ale uznáva to, čo vidíme všetci.

Auto vám v zime dokáže pripraviť nemilé prekvapenie: napríklad, že ste už mali stáť v zápche do práce a namiesto toho riešite zamrznutú ručnú brzdu doma na parkovisku.

0Najpredávanejším autom toho roka je Hyundai i30. Takto si ho zákazníci konfigurujú najčastejšie.

Podľa aktuálnych dopravných informácií je premávka na hraničnom priechode zatiaľ plynulá.

Podiel biozložky v motorových palivách sa zvýši, prezidentka podpísala zákon.

EP a Rada EÚ sa dohodli na nulových emisiách CO2 pre autá a dodávky do roku 2035.

Prémiové palivá sú výrobcami odporúčané najmä pre svoje čistiace vlastnosti. O tom, ako toto čistenie funguje a aké sú ich ďalšie benefity, sme sa porozprávali s Miroslavom Mrzulom, manažérom Vývoja a rozvoja produktov spoločnosti Slovnaft.