kartySpoločnosť UNITED ASSISTANCE, s.r.o. zabezpečuje cestnú asistenciu, právnu asistenciu a domácu asistenciu. Súbor služieb poskytuje pre našich klientov nadštandardný komfort porovnateľný iba s uzavretím separátnych zmlúv u niekoľkých špecializovaných spoločností.

Viac ...

Chystáte sa kúpiť nové zimné pneumatiky? Určite pri ich kúpe nešetrite. Má to hneď niekoľko dôvodov a tým najpodstatnejším je bezpečnosť.

Novela zákona by mala významne skrátiť lehotu výstavby kľúčových diaľnic.

Ak v aute vybavenom systémom pre AdBlue chýba močovina, policajt môže odobrať papiere priamo na mieste kontroly. Duslo je posledným výrobcom močoviny AdBlue na Slovensku, teraz zvažuje zastavenie výroby.


Neplaťte za niečo, čo nebudete môcť využiť.

Podozrivo nízka cena tekutín do ostrekovačov má svoje úskalia. Aktualizujeme a dopĺňame originálny príspevok z februára.

Proces verejného obstarávania v NDS nebol podľa NKÚ nastavený transparentne.Pre nezrovnalosti pri výstavbe diaľnic prichádza SR o milióny eur.

Ak chcete Android Auto v Obchode Play nepochodíte.

Jazdené vozidlá sa tešia na Slovensku stále veľkej popularite.

V automobilovom priemysle sa odohrali veľké zmeny.

V nedeľu večer otvorili úsek D4 od križovatky Bratislava-Jarovce.

Mesto Púchov ešte pred dvomi rokmi upozorňovalo na to, že motoristi nemajú dostatočné vedomosti o tom, aký je význam vodorovného dopravného značenia v podobe žltej čiary. V skutočnosti to nie je prípad iba mesta Púchov, ale akéhokoľvek mesta či obce, v ktorej sa takéto dopravné značenia používajú.

Základné povinné zmluvné poistenie nechráni pasažierov auta, ktorého vodič spôsobil nehodu.