kartySpoločnosť UNITED ASSISTANCE, s.r.o. zabezpečuje cestnú asistenciu, právnu asistenciu a domácu asistenciu. Súbor služieb poskytuje pre našich klientov nadštandardný komfort porovnateľný iba s uzavretím separátnych zmlúv u niekoľkých špecializovaných spoločností.

Viac ...

Intenzívne šírenie koronavírusu tlačí ceny palív smerom dole, neočakáva sa, že by v blízkej dobe mohli výraznejšie rásť.

Aktuálna ekonomická situácia paradoxne príliš nenahráva kúpe vozidla z druhej ruky.

Zatiaľ čo skúsenejší vodiči už poznajú bežné pravidlá cestnej premávky pri jazde v Chorvátsku, čerství držitelia vodičského oprávnenia by si mali dať pozor.

Slovenské cesty s najväčšou pravdepodobnosťou nemusíme motoristom detailne predstavovať, väčšina z nich je totiž rozbitá a v zúfalom stave.

Polícia pomáha a chráni aj za našimi hranicami. Prinášame aktuálne upozornenie pre našich občanov, ktorí sa chystajú na dovolenku do Chorvátska.

Kvôli náhlemu poklesu cien palív zapríčinenému šírením koronavírusu sa odborníci báli, že môže prísť i rovnako rýchly rast. Zatiaľ tomu však nič nenasvedčuje.

Pôjde o niekoľko tendrov, a to na hlavný systém, zákaznícke služby a dohľadový systém.

Požiar elektromobilu väčšinou spôsobí porušenie ochranného obalu akumulátorov. Po kontakte niektorých chemických látok s kyslíkom sa požiar šíri agresívne a ak sa elektromobil raz rozhorí, obyčajne zhorí až na popol.

Kvôli úveru na auto nemusíte opúšťať bezpečie svojho domu a vystavovať sa riziku nákazy. Úver môžete získať aj cez internet a peniaze mať k dispozícii do 24 hodín.

Rozprávanie jedného z vodičov kamiónu bolo doslova šokujúce. Jeho súčasný život by ste nechceli ani náhodou. Tomu verte!

Každý šofér má určité zvyky alebo skôr zlozvyky, ktoré môžu ohrozovať jeho bezpečnosť počas jazdy. Robíte niektorú z nasledujúcich vecí aj vy?

S nástupom jari neprichádzajú len dlhšie slnečné dni, ale aj dôležité obdobie v kalendároch motoristov.