kartySpoločnosť UNITED ASSISTANCE, s.r.o. zabezpečuje cestnú asistenciu, právnu asistenciu a domácu asistenciu. Súbor služieb poskytuje pre našich klientov nadštandardný komfort porovnateľný iba s uzavretím separátnych zmlúv u niekoľkých špecializovaných spoločností.

Viac ...

Čierne pneumatiky kedysi neboli samozrejmosťou. Čo stojí za ich charakteristickým sfarbením a prečo nie sú napríklad modré alebo biele? Ich farba má viacero dôvodov, ako len ten praktický.

Aj keď sú automatické prevodovky momentálne na vzostupe, väčšina motoristov ešte stále preferuje možnosť manuálneho radenia.

Ako často meníte peľový filter? Jeho výmenou si môžete uchrániť zdravie, ale taktiež sa zbaviť aj nepríjemných zápachov. Mnoho vodičov takúto výmenu podceňuje, čo môže mať v konečnom dôsledku negatívny dopad na zdravie.

Občania pendlujúci medzi štátmi si budú môcť od pondelka čiastočne vydýchnuť.

Jeden z cieľov je zosúladiť sa so zákonmi v rámci Európskej únie.

Program podpory predaja elektromobilov u nás je ako žena detektíva Columba. Mnohí o ňom počuli, no nikto ho nevidel. Dočkáme sa zmeny ešte tento rok?

Národná diaľničná spoločnosť (NDS) upozorňuje vodičov na dopravné obmedzenia, ktoré začnú v najbližších dňoch na diaľnici D1 a D2.

V posledných mesiacoch sa začalo otvorene diskutovať o stanovení presného dátumu, ktorý určí zákaz predaja nových áut so spaľovacím motorom pod kapotou.

Parkovacia politika a doprava v Trnave prechádza zmenami.

Kupujete si nové auto a neviete sa rozhodnúť, či si vybrať automatickú alebo manuálnu prevodovku? Prečítajte si viac o ich výhodách aj nevýhodách bez tendenčných komentárov.

Nová služba chce zmeniť trh s jazdenkami a priniesť do kúpy jazdenky štandardy platné pre online nákup v EÚ.