kartySpoločnosť UNITED ASSISTANCE, s.r.o. zabezpečuje cestnú asistenciu, právnu asistenciu a domácu asistenciu. Súbor služieb poskytuje pre našich klientov nadštandardný komfort porovnateľný iba s uzavretím separátnych zmlúv u niekoľkých špecializovaných spoločností.

Viac ...

Umývať či neumývať auto v zime? V nasledujúcom článku sa vám to pokúsime objasniť

Od pondelka (8. 3.) bude v prostriedkoch verejnej dopravy povinné nosenie respirátorov bez výdychového ventilu s klasifikáciou najmenej FFP2.

Zamestnanci dopravných podnikov varujú pred štrajkovou pohotovosťou. Situácia je zlá a štát odmieta pomôcť.

Vyzerá to tak, že západné krajiny predsa len v niečom dobehneme. Na kvalitné cesty však zabudnite, Slovensko chce nakúpiť rýchlostné radary a kamery za viac než 40 miliónov eur. Informoval o tom portál Aktuality.sk

Označovanie motorových olejov je jednoduché, no kvôli veľkému počtu rôznych štandardov môže byť chaotické

Najnovší test ukázal, že zo 405 testovaných áut a motoriek s bezkľúčovým systémom je nemožné prekonať len 11 z nich.

Pokutu za neuhradenie diaľničnej známky bude možné uložiť do dvoch rokov odo dňa, keď sa príslušný okresný úrad dozvedel o porušení povinnosti.

MDV na odporúčanie hygienikov pozastavuje praktickú výučbu v autoškolách.

Všetky merače sa nepoužívajú na pokutovanie prirýchlych vodičov, rozlíšiť sa dajú v podstate jednoducho.

Neidentifikovateľné náhradné diely na autá sú moderným fenoménom aftermarketu. Digitalizácia automobilov a snaha automobiliek udržiavať svoju techniku „pod pokrývkou“ vyvolávajú celkom novú a nebezpečnú situáciu na trhu s pozáručnými opravami.

Ukladanie pokút za neuhradenie diaľničnej známky by sa malo upraviť tak, aby okresné úrady stíhali rozhodovať o pokutách.

Pozná to snáď každý motorista. V zime nastúpime do auta, zapneme zapaľovanie a v priebehu pár sekúnd máme kompletne zarosené okná. Následné vysušenie, tak aby sa dalo s autom opäť jazdiť, pritom trvá podstatne dlhšie. Tento nepríjemný fenomén napriek tomu môžeme odstrániť pomerne jednoducho a predísť tak nielen pokute, ale taktiež aj zdravotným problémom.