kartySpoločnosť UNITED ASSISTANCE, s.r.o. zabezpečuje cestnú asistenciu, právnu asistenciu a domácu asistenciu. Súbor služieb poskytuje pre našich klientov nadštandardný komfort porovnateľný iba s uzavretím separátnych zmlúv u niekoľkých špecializovaných spoločností.

Viac ...

Týkajú sa najmä medzinárodnej osobnej železničnej, autobusovej, leteckej a vodnej dopravy

Problémom sú SUV a dokonca aj elektromobily, keďže počet pevných častíc rastie s hmotnosťou auta.

Šíreniu koronavírusu COVID-19 chcú zabrániť aj dopravcovia. Dezinfikujú vo veľkom.

Avizované významné zlacňovanie palív Slovensko zasiahne s oneskorením, no naši susedia už majú ceny prispôsobené aktuálnym podmienkam na trhu.

Legislatívne zmeny vychádzajú v ústrety zákazníkom aj taxislužbám, taxikári budú mať podnikanie jednoduchšie. Masívny rozmach taxiaplikácií ale nečakajte.

Lacnejšie pohonné hmoty budú vodiči tankovať už počas tohto týždňa, o sedem dní však príde výraznejšie zlacnenie.

Hoci sme po dopravnej nehode v strese, mali by sme postupovať s chladnou hlavou. Skratové správanie sa nám totiž môže spôsobiť ďalšie problémy. Na čo si dať pozor?

Parkovanie na vyhradených miestach pre držiteľov preukazu ťažko zdravotne postihnutých osôb má svoje pravidlá.

NDS odporúča kúpu diaľničnej známky riešiť prostredníctvom portálu www.eznamka.sk.

Možným dôvodom je podľa neho trestné oznámenie, ktoré podala UNAS v súvislosti s uzavretím nevýhodných zmlúv na prevádzkovanie mýtneho systému.

Vedeli ste, že keď budete zámerne brániť sanitke v prejazde, dostanete rovnakú pokutu ako za prekročenie rýchlosti o 21 km/h?

Mnoho vodičov zvažuje prezúvanie pneumatík zo zimných na letné už v čase, keď príde prvé oteplenie. Robia veľkú chybu, v tomto prípade platí, že trpezlivosť ruže prináša.