kartySpoločnosť UNITED ASSISTANCE, s.r.o. zabezpečuje cestnú asistenciu, právnu asistenciu a domácu asistenciu. Súbor služieb poskytuje pre našich klientov nadštandardný komfort porovnateľný iba s uzavretím separátnych zmlúv u niekoľkých špecializovaných spoločností.

Viac ...

Benzín by sa mohol vydať na cestu zdražovania, nafta však ešte aspoň dva týždne pôjde opačným smerom.

Technické a emisné kontroly sú nočnou morou všetkých motoristov, ktorí udržiavajú svoje staršie vozidlá v dobrej technickej kondícii, ale v dôsledku prirodzeného starnutia techniky počúvajú o stále väčšom množstve áut s označením „nespôsobilé na prevádzku“.

Na základe posledných platných nariadení, môžu byť stanice zabezpečujúce technickú alebo emisnú kontrolu pre motorové vozidlá opäť otvorené od 30. marca.

Jazdiť celý rok na tých istých pneumatikách láka mnohých šoférov, najmä kvôli nižším nákladom. Čoraz populárnejšie riešenie však má aj svoje nevýhody.

Nový výskum organizácie IAM RoadSmart poukazuje na nebezpečnosť dotykových infotainment systémov. Podľa výsledkov dokáže byť používanie infotainmentu počas jazdy nebezpečnejšie než niektoré u nás zakázané činnosti.

8. apríla – Policajti sú na hraniciach okresov i v mestách, výnimky zo zákazu pohybu treba doložiť.

Aj keď k takémuto rozhodnutiu zatiaľ nedošlo, neprekvapilo by. Logiku by malo hneď z niekoľkých dôvodov.

Prvého apríla vstúpili do platnosti nové pravidlá cestnej premávky vyplývajúce z novely prijatej ešte minulý rok. Nové zákony sú prevažne tvrdšie.

Vláda dočasne pozastavila projekt na podporu kúpy elektromobilov

Moderné autá majú výkonnú a (takmer) dokonalú ventilačnú sústavu. Ako dobre chráni pred vírusmi?

Cena ropy padá a hoci Slovensko reaguje na takéto zmeny s oneskoreniami, konečne sa úpravy cien pohonných hmôt dočkali aj slovenskí motoristi.

Prinášame vám prehľad hraničných priechodov, ktoré sú otvorené aj s uvedením typu dopravy, pre ktorý je prechod povolený.