kartySpoločnosť UNITED ASSISTANCE, s.r.o. zabezpečuje cestnú asistenciu, právnu asistenciu a domácu asistenciu. Súbor služieb poskytuje pre našich klientov nadštandardný komfort porovnateľný iba s uzavretím separátnych zmlúv u niekoľkých špecializovaných spoločností.

Viac ...

Jazdené elektromobily dnes tvoria 0,9 % trhu, podiel hybridov je 1,5 %. To sa môže čoskoro zmeniť!

Za prvý polrok slovenský trh ojazdených áut ponúkol 17 086 zánovných automobilov, teda o 5 148 viac ako v druhom polroku minulého roka.

Na viacpruhovej ceste v jednom smere jazdy môžete vidieť dopravné značky väčšinou vpravo, niekedy však aj vľavo.

Rekonštrukcia úseku cesty I/9 od diaľničného privádzača Drietoma pri Trenčíne, známeho ako panelka, sa predĺži asi o rok, do konca roku 2024.

Vysoká teplota v interiéri auta je nielen nepríjemná. Môže spôsobiť nevoľnosť, ktorá povedie až k dopravnej nehode.

Stabilizačné práce na ceste pod Strečnom by chceli spustiť na jeseň. Zrušenie trojpruhu v niečom pomohlo.

Preplachovanie motora pri výmene oleja je jednou večných servisných tém, pretože správne odporúčanie je závislé na viacerých faktoroch.

Správanie spotrebiteľov sa za posledné roky zmenilo asi v každej oblasti. Výnimkou nie je ani kúpa vozidla a riešenie finančných zdrojov na jej vykrytie.

Zlodeji áut nemajú počas letných mesiacov prázdniny. Práve naopak. Je to ich najvyťaženejšie obdobie.

Elektromobily boli kedysi slabé, malé, čudne tvarované a tak celkovo smiešne. Tie časy sú však už dávno preč a elektromobilita zažíva veľký rozmach.

Francúzska asociácia na ochranu spotrebiteľov rozvírila vody naprieč Európou.

Novinka, ktorá sa testovala v okolí ZŠ Nevädzová v Bratislave by sa mohla stať štandardom pre viacero škôl na Slovensku.