kartySpoločnosť UNITED ASSISTANCE, s.r.o. zabezpečuje cestnú asistenciu, právnu asistenciu a domácu asistenciu. Súbor služieb poskytuje pre našich klientov nadštandardný komfort porovnateľný iba s uzavretím separátnych zmlúv u niekoľkých špecializovaných spoločností.

Viac ...

Spomalenie ekonomiky zapríčiňuje veľký pokles ceny pohonných látok. Čoraz tvrdšie opatrenia ich pritom môžu poslať na ešte nižšiu úroveň.

Niekedy sme na autá s veľkým nápisom „TURBO“ hľadeli s obdivom a patričnou závisťou. Faktom zostáva, že v minulosti bolo prepĺňanie výsadou len drahších alebo športových vozidiel, no časom si z ekonomických aj environmentálnych dôvodov našli cestu aj do bežných áut. Majitelia vznetových agregátov mohli túto zázračnú vrtuľku nájsť pod kapotami svojich áut už v 90-tych rokoch, najväčší boom však turbo zažilo pred zhruba pätnástimi rokmi, keď automobilky prichádzali s konceptom maloobjemového motora s pomerne vysokým výkonom.

Šírenie koronavírusu treba brziť najviac, ako sa len dá. Výskum talianskych univerzít teraz ukázal, že ruku k dielu môžu priložiť aj majitelia automobilov.

Počas uzávery Tunela Horelica zároveň NDS opraví a vymení poškodené mostné závery, vymení nosný káblový žľab osvetlenia tunela po celej jeho dĺžke, ako aj tesnenia v cementovo-betónovom kryte vozovky.

O predĺžení bolo rozhodnuté v súvislosti s pretrvávajúcim znížením dopytu na trhoch a koordináciou opätovného nábehu dodávateľských vzťahov s ostatnými závodmi.

Dotykové ovládanie infotainmentu, ale i hlasové povely spôsobujú výrazné spomalenie reakcií vodiča.

Na základe rozhodnutia maďarskej strany zostáva hraničný priechod Komárno - Komárom zatvorený.

Kúpiť jazdené auto nesie svoje riziká. Dávajte dobrý pozor, od koho auto kupujete.

Od 16.3.2020 platia ďalšie opatrenia, ktoré MDV SR prijalo v nadväznosti na Uznesenie vlády SR č 113/2020.

Prevádzkovatelia čerpacích staníc prosia zákazníkov, aby pri návšteve čerpacej stanice rešpektovali niekoľko základných pravidiel.

Vodiči, ktorí nemôžu absolvovať TK a EK v čase, keď je vyhlásený mimoriadny stav, nebudú pokutovaní.

Týkajú sa najmä medzinárodnej osobnej železničnej, autobusovej, leteckej a vodnej dopravy