kartySpoločnosť UNITED ASSISTANCE, s.r.o. zabezpečuje cestnú asistenciu, právnu asistenciu a domácu asistenciu. Súbor služieb poskytuje pre našich klientov nadštandardný komfort porovnateľný iba s uzavretím separátnych zmlúv u niekoľkých špecializovaných spoločností.

Viac ...

Ceny benzínu v Nemecku vo štvrtok opäť vzrástli, keďže sa skončila platnosť dočasných daňových úľav v prípade energií.


Výmena batérií v elektromobile drahšia ako samotný elektromobil? Tak to vyzeráBatérie obvykle tvoria zhruba polovicu hodnoty vozidla. Niekedy to ale môže byť viac.

Práce na moste finišujú. Všetko by malo byť hotové 1. septembra.

Zorientovať sa v pestrom mixe finančných produktov nie jednoduché. Pripravili sme pre vás súhrn tých najčastejších spôsobov, ako zabezpečiť kúpu nového, ale aj jazdeného vozidla. Nie všetky sú tak výhodné, ako sa na prvý pohľad môže zdať.

NDS upozorňuje na čiastočnú uzáveru diaľnice D1 v úseku Trnava - Horná Streda.


Obchádzkovú trasu medzi R. Sobotou a Tornaľou pre protest uzavreliV obci Radnovce pre protest uzavreli obchádzkovú trasu, ktorú využívajú vodiči namiesto hlavného ťahu.

Od 5. septembra zavádza Bratislava zmeny v MHD, pribudnú aj nové zastávky

Niektoré modely hatchbackov na trhu medzimesačne zlacneli aj o 44 %. Klesli aj ceny MPV alebo pickupov, ceny kombíkov stagnujú.

K ovládaniu dotykových displejov pristupujte opatrne.

Pre výmenu mostných záverov bude do októbra uzavretý jeden jazdný pruh na ceste 1. triedy.

Nepopulárne riešenie spojené so zhoršeným technickým stavom Mostu SNP je na spadnutie. Príde na tejto dôležitej dopravnej tepne k zníženiu maximálnej dovolenej rýchlosti?

Dôvodom zlepšenia koncových cien je zníženie doteraz privysokých predajných marží vynútené štátnymi kontrolami.