kartySpoločnosť UNITED ASSISTANCE, s.r.o. zabezpečuje cestnú asistenciu, právnu asistenciu a domácu asistenciu. Súbor služieb poskytuje pre našich klientov nadštandardný komfort porovnateľný iba s uzavretím separátnych zmlúv u niekoľkých špecializovaných spoločností.

Viac ...

Už v máji 2021 sa do platnosti zavedenie novinka, ktorú sme avizovali ešte minulý rok. Nové pneumatiky budú vybavené novými značeniami, ktoré budú ešte lepšie upresňovať ich vlastnosti.

Minulý rok zahýbal automobilovým trhom veľmi výrazne. Rapídny pokles sa najviac týkal predaja nových áut, ale zasiahol aj sekundárny trh s ojazdenými vozidlami.

Mnoho vodičov pri každoročnej údržbe akosi zabúda na batériu. Aj keď sa to môže zdať nepotrebné, akumulátor, ktorý slúži nielen na štartovanie, si zaslúži rovnakú pozornosť, ako napríklad lak auta.

Poradňa Autoviny.sk - Odpovedáme na otázky čitateľov. Máte problém týkajúci sa dopravných predpisov? Napíšte na Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebujete mať nainštalovaný JavaScript.

Od stredy (27. januára) uvidíme na cestách viac policajtov ako zvyčajne. Dôvodom majú byť prísnejšie epidemiologické opatrenia a povinnosť nosenia certifikátu o negatívnom teste na COVID 19.

Ak máte povinné zmluvné poistenie uzatvorené v spoločnosti AXA, venujte pozornosť nasledujúcej správe.

Používanie kamier v autách je bežné, ale mnohí vodiči si nie sú istí tým, či záznam vôbec môžu zverejniť alebo odovzdať polícii či poisťovni. Na túto a ďalšie otázky odpovedáme v našej Poradni.

Na stav nášho automobilu nemá najväčší vplyv počet najazdených kilometrov, ale spôsob, akým ho používame.

Národná diaľničná spoločnosť (NDS) plánuje výstavbu protihlukových stien na diaľnici D2 pri Jarovciach.

Viete, akou rýchlosťou máte jazdiť na parkovisku?

Väčšia kapacita nádrže pri tankovaní ako udáva výrobca? Na toto si dajte pozor

Jedno EČV na jedno auto, alebo na jedného majiteľa. Poslanci to skúsia presadiť