kartySpoločnosť UNITED ASSISTANCE, s.r.o. zabezpečuje cestnú asistenciu, právnu asistenciu a domácu asistenciu. Súbor služieb poskytuje pre našich klientov nadštandardný komfort porovnateľný iba s uzavretím separátnych zmlúv u niekoľkých špecializovaných spoločností.

Viac ...

Nepleťme si pojmy, poznajme svoje povinnosti i práva. V dnešnej poradni sa venujeme vodičským oprávneniam.

Môže si mestský policajt vypýtať občiansky preukaz alebo ma predviesť na stanicu s putami? A môže zastaviť auto, ktoré nestavilo na stopke?

Správny tlak pomáha k bezpečnej jazde

 

Toto sú najčastejšie chyby, ktorých sa za volantom dopúšťame:

Vlaky RegioJetu spoja v lete Bratislavu s Rijekou, Splitom či Záhrebom.

Hlavne nepanikárte a pokračujte v jazde. Zastavujte až na odpočívadle alebo čerpacej stanici, aby ste si premysleli ďalší postup.

Zákon o cestnej premávke uvádza, že s úrazom nesmie vodič šoférovať. Neodpovedá ale na otázku, že aký úraz už má reálne vplyv na schopnosť viesť vozidlo.

Rozrastá sa vám rodina, no pre aktuálnu situáciu vo svete nechcete riskovať kúpu nového auta za veľa peňazí? Riešením môžu byť jazdené kombi, ktoré v bezpečí odvezú vaše ratolesti aj s poriadnym nákladom v kufri. Svet jazdených automobilov je však plný nepodarkov s konštrukčnými vadami a časovanými bombami, ktoré môžu zruinovať váš rozpočet. Aj preto sme sa rozhodli dať dokopy rebríček tých najspoľahlivejších rodinných áut s cenami začínajúcimi už od 5 000 eur!

Driverama je masívny projekt holdingu Aures, ktorý prevádzkuje sieť AAA Auto.

 

Z plánu obnovy by malo byť na podporu cyklodopravy a cykloturistky vyčlenených 100 miliónov eur.

Praktickej výučby v autoškole sa možno báť, no beztak by sa mala spustiť.

Brzdová sústava podlieha najväčšiemu opotrebovaniu a najmenšej pozornosti vodičov. Je pritom životne dôležitá.